Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rozpoczynamy o 8 rano!!!

Wirtualne Targi Edukacyjne to największa inicjatywa w tym roku skierowana do maturzystów w Polsce. Targi dadzą możliwość zapoznania się z ofertą kilkuset uczelni wyższych w jednym miejscu. Rozpoczną się 15 maja i potrwają do 15 października 2020 roku.

Rejestracja na targi jest bezpłatna i odbywa się na stronie wirtualnetargiedukacyjne.pl.

Nadchodzi czas na podjęcie ważnych życiowych wyborów dotyczących Waszego dalszego rozwoju, dlatego zapraszany Was do zapoznania się z tegoroczna ofertą edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego (http://kandydaci.usz.edu.pl/informator-dla-kandydatow/). Rekrutacja na studia I stopnia, II stopnia oraz jednolite magisterskie rozpocznie się 1 lipca 2020 r.

W razie pytań -  kontakt z Sekcją Rekrutacji pod numerem tel.:+48 91 444 10 29 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A może Akademia Pomorska w Słupsku. Jest publiczną uczelnią wyższą.  Mając na uwadze charakter prowadzonego kształcenia w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa  proponuje kierunek Bezpieczeństwo Narodowe. Oferta na stronie

https://biz.apsl.edu.pl/…/…/oferta-ksztalcenia-2020-2021

Strona rekrutacyjna : https://rekrutacja.apsl.edu.pl/

i fanpage : https://www.facebook.com/BNSlupsk/

Wybór tego co będziemy robić przyszłości nie jest łatwy. Wszystkim niezdecydowanym i tym którzy szukają kolejnej alternatywy polecam stronę „Mapa karier. Świat pełen możliwości” a szczególnie zakładki ” Ścieżki kariery” czy „Miasto zawodów”. W zakładce ”Ścieżki kariery” znajdziecie zawody, które pojawiają się dopiero na rynku pracy, może warto się nad nimi zastanowić. Każdy z zawodów (po kliknięciu na niego) posiada: pełen opis zawodu, istotne wymagania i umiejętności, przykładową ścieżkę edukacyjną, statystyki zawodu, statystyki grupy zawodowej. Natomiast w „Mieście zawodów” przy najechaniu na budynek danej instytucji dowiadujemy się jakie mają zawody osoby, które w nim pracują.

Warto zapoznać się z tą stroną bo może podsunąć nam nowe pomysły na najbliższą przyszłość.
https://mapakarier.org/

Ponadto :
https://doradztwo.ore.edu.pl/gdzie-znajde-pomoc/
https://doradztwo.ore.edu.pl/sciezka-ksztalcenia/

Krystyna Ważna

Prezentacja profilu mundurowego

link_film

II LO Stargard - Lycée Touchard Le Mans

link_film

Patronat

Szkoła jest objęta patronatem Wydziału Matematyczno - Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego

Biuletyn Informacji Publicznej