Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rozpoczynamy o 8 rano!!!

  1. Tomasz Sobieraj: laureat XXIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w 1993r.;laureat eliminacji ogólnopolskich XX Olimpiady Historycznej w 1994r.; finalista Ogólnopolskiego Konkursu" Konstytucjonalizm Polski"  w 1994r.
  2. Dominika Żarska: laureatka Ogólnopolskiego Historycznoliterackiego Konkursu Mickiewiczowskiego w 1998r.
  3. Tomasz Kasprzak: finalista IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w roku szkolnym 2004/2005
  4. Kamila Daniłków: finalistka XXXVI Olimpiady Języka Rosyjskiego w roku szkolnym 2004/2005
  5. Karina Kopczyńska: laureatka X Wojewódzkiego Konkursu na Referat z zakresu astronomii i astronautyki w roku szkolnym 2004/2005
  6. Ada Majewska: Laureatka IV i finalistka V Ogólnopolskiej  Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki w roku szkolnym 2005/2006 oraz 2006/2007
  7. Karolina Wawrzyniak: finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w roku szkolnym 2006/2007
  8. Monika Hospodiuk: laureatka Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę "Chemia a ekologia"
  9. Aleksandra Kowalczyk: finalistka etapu ogólnopolskiego V Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki w roku szkolnym 2006/2007
  10. Karolina Grzelak: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim
  11. Magdalena Kondratowicz: laureatka Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę" Chemia a ekologia"
  12. Tatiana Malinnikowa: finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego w roku szkolnym 2006/2007
  13. Katarzyna Jasińska: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym im. Bolesława Chrobrego w roku szkolnym 2006/2007
  14. Justyna Trela: finalistka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w roku szkolnym 2008/2009
  15. Łukasz Ważny, Kacper Kasprzak, Bartłomiej Wróblewski, Grzegorz Fittler: wicemistrzowie Polski Juniorów w Koszykówce do lat 18  w roku 2010
  16. Andrzej Pruchlat: I miejsce w IX edycji Wojewódzkiej Olimpiady Ekologicznej w 2010r.
  17. Szymon Ulhurski: finalista X Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości w roku szkolnym 2009/2010
  18. Natalia Wojtasiak: laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko-Planeta"
  19. Aleksandra Sawicka: zdobywczyni Srebrnej Liry w VI Zachodniopomorskim Konkursie Recytatorskim "O złotą Lirę Kornela Ujejskiego" w 2012r.

Internetowy katalog książek

link_film

Prezentacja profilu mundurowego

link_film

II LO Stargard - Lycée Touchard Le Mans

link_film

Patronat

Szkoła jest objęta patronatem Wydziału Matematyczno - Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego

Biuletyn Informacji Publicznej

II Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie
Mieszka I 4
73-110 Stargard
tel. +48 91 577 25 35
sekretariat@2lo.stargard.pl

Inspektor ochrony danych osobowych
Damian Szmit
tel. 503677713
e-mail iod@data.pl

Deklaracja dostępności